TARANKO Neptun N-K6 A rustikálna komoda nový orech
1558.00 €
Do obchodu
Komoda NEPTUN N-K6 A obsahuje dvoje dvierka, medzi ktorými sú umiestnené 4 zásuvky. V hornej a dolnej časti sa nachádzajú 3 zásuvky uložené vedľa seba. Komoda... Celý popis
Popis
Komoda NEPTUN N-K6 A obsahuje dvoje dvierka, medzi ktorými sú umiestnené 4 zásuvky. V hornej a dolnej časti sa nachádzajú 3 zásuvky uložené vedľa seba. Komoda je doplnená kovovými úchytmi. Možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Neptun. Rustikálny systém Neptun je sektorový…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.43 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 118.5 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 116.755 kg |
| HĹBKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 159 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 7 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 122.9 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Neptun N-K6 A |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | nový orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 10 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | nový orech |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masív / prírodná dyha |