TARANKO Neptun N-K4 B rustikálna komoda nový orech
1331.00 €
Do obchodu
Komodu NEPTUN N-K4 B tvorí 8 zásuviek a jedny plné dvierka. Komoda je doplnená kovovými úchytmi. Možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady... Celý popis
Popis
Komodu NEPTUN N-K4 B tvorí 8 zásuviek a jedny plné dvierka. Komoda je doplnená kovovými úchytmi. Možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Neptun. Rustikálny systém Neptun je sektorový nábytok, ktorý možno využiť na zariadenie obývacej izby, jedálne alebo spálne. Súčasťou…
Parametre
| VÝŠKA | 118.5 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.25 m3 |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 85.7 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 82.745 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 5 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 87.1 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Neptun N-K4 B |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | nový orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 8 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | nový orech |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masív / prírodná dyha |