TARANKO Milano MI-KB/D rustikálna komoda s osvetlením biela / orech Milano
1110.00 €
Do obchodu
Rustikálnu komodu s osvetlením MILANO MI-KB/D možno umiestniť hlavne do klasicky zariadeného interiéru, kde vynikne jej vysoký lesk a oblé tvary. Komodu... Celý popis
Popis
Rustikálnu komodu s osvetlením MILANO MI-KB/D možno umiestniť hlavne do klasicky zariadeného interiéru, kde vynikne jej vysoký lesk a oblé tvary. Komodu možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Milano. Obsahuje dvoje dvierka umiestnené po oboch stranách a jedny menšie dvierka…
Parametre
| HĹBKA | 45.7 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 163.4 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 109 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 6 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.34 m3 |
| VÝŠKA | 123 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 103.55 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Milano MI-KB/D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / orech Milano |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| OSVETLENIE | áno |
| VÝHODY PRODUKTU | osvetlenie v cene |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / orech Milano |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / masív / prírodná dyha |