TARANKO Milano MI-2 jedálenská stolička orech Milano
272.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička MILANO MI-2 je drevená stolička s čalúneným sedákom a časťou opierky chrbta. Stoličku možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička MILANO MI-2 je drevená stolička s čalúneným sedákom a časťou opierky chrbta. Stoličku možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Milano.
Parametre
| ŠÍRKA | 47 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 96 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 6.65 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 7 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.18 m3 |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Milano MI-2 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | orech Milano |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| POŤAH (SLOVNE) | látka |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka / MDF |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | orech Milano |
| MATERIÁL | masív / látka / MDF |
| POŤAH | látka |