TARANKO Lagos LA-KSZ rustikálna komoda so zásuvkami kašmír Lagos / dub Lagos
976.00 €
Do obchodu
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky či spálne sa stane nádherná rustikálna komoda so zásuvkami LA-KSZ. Rozmery komody sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky či spálne sa stane nádherná rustikálna komoda so zásuvkami LA-KSZ. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 96,7x50,7x86,5 cm. Vyrobená je v krásnom prevedení kašmír Lagos v kombinácii s dubom Lagos, ktoré spolu dokonale ladia. Dvierka skrine sú doplnené…
Parametre
| HĹBKA | 50.7 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 6 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 59 kg |
| ŠÍRKA | 96.7 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 56.05 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 86.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.13 m3 |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lagos LA-KSZ |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | kašmír Lagos / dub Lagos |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | kašmír Lagos / dub Lagos |
| MATERIÁL | MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |