TARANKO Lagos LA-K4 rustikálna komoda kašmír Lagos / dub Lagos
1318.00 €
Do obchodu
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky či spálne sa stane nádherná rustikálna komoda LA-K4. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 187,4x50,7x96 cm.... Celý popis
Popis
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky či spálne sa stane nádherná rustikálna komoda LA-K4. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 187,4x50,7x96 cm. Vyrobená je v krásnom prevedení kašmír Lagos v kombinácii s dubom Lagos, ktoré spolu dokonale ladia. Dvierka skrine sú doplnené pre jednoduchšiu…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 95.95 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 101 kg |
| ŠÍRKA | 187.4 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.18 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 6 ks |
| HĹBKA | 50.7 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lagos LA-K4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | kašmír Lagos / dub Lagos |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | doľava aj doprava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | kašmír Lagos / dub Lagos |
| MATERIÁL | MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |