TARANKO Krzeslo W-04 rustikálna jedálenská stolička nový orech / krémový vzor (A4 0502)
231.00 €
Do obchodu
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO W-04 si Vás okamžite získa. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 46x42x96 cm, výška sedu je 50 cm. Konštrukcia stoličky je v... Celý popis
Popis
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO W-04 si Vás okamžite získa. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 46x42x96 cm, výška sedu je 50 cm. Konštrukcia stoličky je v elegantnom farebnom prevedení nový orech a operadlo i sedadlo čalúni látka v nežnom krémovom vzore (A4 0502). Nevšedný vzhľad operadla znásobuje jej…
Parametre
| ŠÍRKA | 46 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.34 m3 |
| HĹBKA | 42 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 6.65 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 7 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo W-04 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | nový orech / krémový vzor (A4 0502) |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 0502 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | nový orech / krémový vzor (A4 0502) |
| MATERIÁL | masív / látka |