TARANKO Krzeslo U3 jedálenská stolička tmavomodrá (Velvet-B1 261) / vanilka
378.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička KRZESLO U3 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie tmavomodrej Velvet-B1 261 v kombinácii s vanilkovou... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička KRZESLO U3 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie tmavomodrej Velvet-B1 261 v kombinácii s vanilkovou farbou z neho robí skutočný unikát, na ktorý budete právom hrdý. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51,5x47x104 cm, výška sedu je 51,5 cm.…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 104 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| ŠÍRKA | 51.5 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo U3 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavomodrá (Velvet-B1 261) / vanilka |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet-B1 261 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavomodrá (Velvet-B1 261) / vanilka |
| MATERIÁL | látka / masív |