TARANKO Krzeslo U2 jedálenské kreslo svetlozelená (Prestige-A3 67) / dub Como
421.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo KRZESLO U2 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie svetlozelenej Prestige-A3 67 v kombinácii s dubom Como... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo KRZESLO U2 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie svetlozelenej Prestige-A3 67 v kombinácii s dubom Como z neho robí skutočný unikát, na ktorý budete právom hrdý. Oku polahodí aj jeho jedinečný a moderný dizajn. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 59…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.35 m3 |
| HĹBKA | 47 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 59.5 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo U2 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | svetlozelená (Prestige-A3 67) / dub Como |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Prestige-A3 67 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlozelená (Prestige-A3 67) / dub Como |
| MATERIÁL | látka / masív |