TARANKO Krzeslo U1 jedálenská stolička svetlohnedá / mentolový vzor / vanilka
422.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička KRZESLO U1 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie svetlohnedej Velvet-B1 106 a mentolového vzoru... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička KRZESLO U1 vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie svetlohnedej Velvet-B1 106 a mentolového vzoru Alhambra-B2 01 v kombinácii s vanilkovou farbou z neho robí skutočný unikát, na ktorý budete právom hrdý. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 54x47x101 cm…
Parametre
| ŠÍRKA | 54 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.6 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 10.45 kg |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 11 kg |
| VÝŠKA | 101 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo U1 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlohnedá / mentolový vzor / vanilka |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet-B1 106 / Alhambra-B2 01 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | svetlohnedá / mentolový vzor / vanilka |
| MATERIÁL | látka / masív |