TARANKO Krzeslo S1 rustikálna jedálenská stolička hnedá / béžová (B3 5058)
462.00 €
Do obchodu
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO S1 si Vás okamžite získa. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 51x44x99 cm, výška sedu je 51,5 cm. Stolička je v elegantnom hnedom... Celý popis
Popis
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO S1 si Vás okamžite získa. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 51x44x99 cm, výška sedu je 51,5 cm. Stolička je v elegantnom hnedom prevedení v kombinácii s béžovou látkou B3 5058. Zaujímavé dekoratívne prešitie znásobuje jej pôvab a kráľovský šarm. Vďaka exkluzívnemu…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo S1 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / béžová (B3 5058) |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | B3 5058 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | hnedá / béžová (B3 5058) |
| MATERIÁL | masív / látka |