TARANKO Krzeslo M jedálenská stolička biela / zlato-zelený vzor (A4 0304)
308.00 €
Do obchodu
Honosná jedálenská stolička KRZESLO M vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie bielej konštrukcie s látkou v zlato-zelenom... Celý popis
Popis
Honosná jedálenská stolička KRZESLO M vyniká svojou exkluzivitou a nádychom luxusu. Nádherné farebné prevedenie bielej konštrukcie s látkou v zlato-zelenom vzore (A4 0304) z nej robí skutočný unikát, na ktorý budete právom hrdý. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49,5x41x98 cm, výška sedu je 51 cm.…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ŠÍRKA | 49.5 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo M |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / zlato-zelený vzor (A4 0304) |
| PREVEDENIE POŤAHU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 0304 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / zlato-zelený vzor (A4 0304) |
| MATERIÁL | masív / látka |