TARANKO Florencja FL-14 jedálenská stolička béžový vzor (A4 1013) / vanilka
308.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička FLORENCJA FL-14 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si každého získa. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x43x98 cm a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička FLORENCJA FL-14 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si každého získa. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x43x98 cm a výška sedu je 52,5 cm. Stolička je vo farebnom prevedení vanilka v kombinácii s béžovým vzorom A4 1013. Prineste k sebe kúsok toskánskeho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL-14 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 52,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžový vzor (A4 1013) / vanilka |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 1013 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | béžový vzor (A4 1013) / vanilka |
| MATERIÁL | masív / látka |