Szynaka Vitrína PORTO 15
Vitrína PORTO 15 , ktorá ponúka nielen dokonalý vzhľad ale aj funkčnosť, vďaka komodám a vitrínam, ktoré ponúkajú dostatok úložného miesta. Kolekcia je... Celý popis
Popis
Vitrína PORTO 15
, ktorá ponúka nielen dokonalý vzhľad ale aj funkčnosť, vďaka komodám a vitrínam, ktoré ponúkajú dostatok úložného miesta. Kolekcia je vyrobená v nadčasovom hnedom prevedení dubu, kde sú viditeľné výrezy, vďaka čomu vyznie prirodzená krása dreva. Nadčasovosť, elegancia, tmavé tvrdené sklá, čierne kovové úchytky a nohy, to všetko je typické pre kolekciu nábytku. Vitrína 15 ponúka dvoje presklené dvierka, za ktorými sú sklenené police a drevené police. LED osvetlenie je súčasťou vitríny. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: masové dubové drevo, tvrdené sklo
Farebné prevedenie: hnedá - dub zlatý, čierna
Rozmery:
- (ŠxVxH) 90 x 134 x 42 cm
- Váha: 60 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 134 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Nízke vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Dub |
| Hĺbka | 42 cm |
| Miestnosť | Obývačka |