Szynaka Šatníková skriňa WENECJA 01
Šatníková skriňa WENECJA 01 Nápaditá osloví predovšetkým priaznivcov moderného interiéru. Celá kolekcia sa skladá z 5 prvkov, takže klient má možnosť... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa WENECJA 01
Nápaditá osloví predovšetkým priaznivcov moderného interiéru. Celá kolekcia sa skladá z 5 prvkov, takže klient má možnosť vyskladať si zostavu podľa vlastných predstáv a potrieb. Šatníková skriňa WENECJA 01 je vyrobená z kvalitného materiálu vďaka ktorému má nábytok dlhú životnosť. Šatníková skriňa je dvojdverová s množstvom úložného priestoru. má 2 police a 2x tyč na zavesenie oblečenia.
K šatníkovej skrini je možné doobjednať police 2ks v cene 21-€ a tiché zatváranie v cene 32,-€. Záujem o objednanie LED osvetlenia a tichého zatvárania je potrebné uviesť formou poznámky vo Vašej objednávke.
Materiál: LTD
Rozmery: (ŠxVxH) 183 x 202 x 60 cm
Farebné prevedenie: dub sonoma / biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 202 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka | 183 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |