Szynaka Šatníková skriňa SELENE 30 | biela Prevedenie: Šatníková skriňa biela
Šatníková skriňa SELENE 30 | biela Nadčasová spálňa Selene bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SELENE 30 | biela
Nadčasová spálňa Selene bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, toaletný stolík a šatníková skriňa dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, toaletný stolík a šatníková skriňa. má bezúchytový systém. Štýlová šatníková skriňa Selene ponúka veľkorysý úložný priestor, obsahuje na ľavej strane 4 police a na pravej strane 2 vešiakové tyče a 1 policu. Maximálna nosnosť políc je 5kg. Dvere sú posuvné, so zrkadlom. V prípade záujmu sa dá doobjednať tichý dojazd dvier.
Farebné prevedenie: biela / biela vysoký lesk
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | Šatníková skriňa biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 164 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |