Szynaka Šatníková skriňa SELENE 22 | biela
189.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa SELENE 22 | biela Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni nádych elegancie... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SELENE 22 | biela
Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, toaletný stolík a dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, toaletný stolík a šatníková skriňa. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.
Materiál: korpus - laminát / dvierka - MDF fóliovaná
Rozmer (ŠxVxH): 60 x 198 x 40 cm
Farebné prevedenie: biela / biela vysoký lesk
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 198 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |