Szynaka Šatníková skriňa MILO 02
Šatníková skriňa MILO 02 Táto krásna kolekcia je navrhnutá presne tak, aby v sebe skĺbila praktickosť a jednoduchosť, no zároveň pôsobila moderným a nevšedným... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MILO 02
Táto krásna kolekcia je navrhnutá presne tak, aby v sebe skĺbila praktickosť a jednoduchosť, no zároveň pôsobila moderným a nevšedným dojmom. Šatníková skriňa MILO 02 je súčasťou moderného sektorového nábytku MILO, ktorý obsahuje niekoľko jednotlivých komponentov, z ktorých si vyberiete to čo práve potrebujete. Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitného materiálu v príjemnom farebnom prevedení dub sonoma 3D / biela, ktorá dodá nábytku celkový šmrnc a elegantný vzhľad. Šatníková skriňa je priestranná so šírkou 187 cm s množstvom úložného miesta. Šatníková skriňa má police, tyč na zavesenie oblečenia a zásuvky.
Materiál: lamino
Rozmery: (ŠxVxH) 187 x 206 x 62 cm
Farebné prevedenie: dub sonoma 3D / biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 206 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 187 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |