Szynaka Šatníková skriňa DESJO 06
Šatníková skriňa DESJO 06 DESJO je elegantná sektorová zostava nábytku, ktorá ponúka moderný no zároveň elegantný dizajn, ktorý umožňuje vytvoriť si... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DESJO 06
DESJO je elegantná sektorová zostava nábytku, ktorá ponúka moderný no zároveň elegantný dizajn, ktorý umožňuje vytvoriť si krásny, nadčasový a harmonický domov. Táto jedinečná sektorová kolekcia DESJO sa vyznačuje predovšetkým moderným štýlom kombinovaným s eleganciou. Kolekcia má niekoľko jednotlivých komponentov, z ktorých si vyskladáte očarujúci domov. je charakteristický zaoblenými hranami. Šatníková skriňa DESJO 06 je vyrobená z kvalitných materiálov vo farebnom prevedení dub sanremo 3D / hnedá uni. Troj - dverová šatníková skriňa má bez - úchytové otváranie. Šatníková skriňa má police a dve tyče na zavesenie oblečenia.
K šatníkovej skrini je možné doobjednať LED osvetlenie 2-L-BC-2-0150-01 v cene 56,-€. Záujem o objednanie LED osvetlenia je potrebné uviesť formou poznámky vo Vašej objednávke.
Materiál: MDF
Rozmery: (ŠxVxH) 140 x 207 x 58 cm
Farebné prevedenie: dub sanremo 3D / hnedá uni

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 207 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |