Skriňa NAOMI No 20A
219.00 €
Do obchodu
Zostava NAOMI ponúka vkusnú a zároveň modernú možnosť ako ozdobiť obývaciu izbu, jedáleň či spálňu. Flexibilita v nastavení prvkov v prípade tejto kolekcie je... Celý popis
Popis
Zostava NAOMI ponúka vkusnú a zároveň modernú možnosť ako ozdobiť obývaciu izbu, jedáleň či spálňu. Flexibilita v nastavení prvkov v prípade tejto kolekcie je prakticky neobmedzená. Je vyrobená z laminovanej DTD, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Dvierka sú z MDF s elegantnými elementami. Tento exkluzívny nábytok je v bez úchytkovom prevedení.
Skriňa NAOMI No 20A- vešiaková skriňa 2-dverová s jednou policou.
Rozmery (ŠxHxV) : 85 x 194,5 x 58 cm
Farebné prevedenie: biely lesk/dub trufla
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |