Skriňa LIMA REG-2 Halmar Dub sonoma
171.50 €
Do obchodu
Skriňa LIMA REG-2 je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa je dvojdverová, má tri police a v spodnej časti dva praktické... Celý popis
Popis
Skriňa LIMA REG-2 je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa je dvojdverová, má tri police a v spodnej časti dva praktické šuplíky.Farba:bielabiela / dub sonomadub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná DTD / ABS hranyRozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 40 cmvýška: 200 cmHmotnosť:62 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| VÝŠKA | 200 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 62000.000g |