Skriňa LIMA REG-1 Halmar Biela
167.40 €
Do obchodu
Skriňa LIMA REG-1 je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa je jednodverová, má tri police a v spodnej časti dva praktické... Celý popis
Popis
Skriňa LIMA REG-1 je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa je jednodverová, má tri police a v spodnej časti dva praktické šuplíky.Farba:bielabiela / dub sonomadub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná DTD / ABS hranyRozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 200 cmHmotnosť:52 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 52000.000g |