Skriňa FIDEL Tempo Kondela
229.10 €
Do obchodu
Máte radi poriadok, jednotvárnosť a milujete jednoduché farby? Predstavujete si vašu obývačku, jedáleň či spálňu v modernom, ale jedinečnom duchu? Práve pre... Celý popis
Popis
Máte radi poriadok, jednotvárnosť a milujete jednoduché farby? Predstavujete si vašu obývačku, jedáleň či spálňu v modernom, ale jedinečnom duchu? Práve pre vás sa prišiel predstaviť sektorový systém FIDEL. Farebná kombinácia dub craft zlatý / grafit sivá je tou pravou voľbou.Vyrobený je z DTD laminovanej a dvierka sú z MDF.Táto skriňa je jedným z komponentov moderného sektorového systému FIDEL. Originálny dizajn sa vám zapáči a navyše ponúka dostatočný úložný priestor v podobe políc. Skriňa vkusne kdekoľvek zapadne.Farba:dub craft zlatý / grafit siváRozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 42 cmvýška: 159,5 cmMateriál:DTD laminovaná / MDFHmotnosť:63 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 63 kg |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 42 cm |
| DEKOR | Grafit |
| DEKOR | Dub craft |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET POLÍC | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| DVERE | Dvojdielne |
| VÝŠKA | 159,5 cm |
| Hmotnosť | 62800.000g |