Skladací záhradný pivný set D0010 Dekorhome
499.00 €
Do obchodu
Praktický pivný set 183 cm - robustný a odolný. Oproti bežným zostavám je možné sadu rýchlo a ľahko zložiť a rozložiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto do... Celý popis
Popis
Praktický pivný set 183 cm - robustný a odolný. Oproti bežným zostavám je možné sadu rýchlo a ľahko zložiť a rozložiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto do ďalšieho použitia.
Ideálne aj na cesty: vďaka bočným madlám, nízkej hmotnosti a zbaleniu do praktického kufra, sa sada zmestí takmer do každého auta a tiež sa ľahko prenáša.
Aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy, sú nohy stola a lavice opatrené gumovými podložkami, takže zostavu je možné postaviť aj vo vnútri.
Výhody sady:- extra široká stolová doska 76 cm- skladacia s praktickým madlom- je možné jednoducho uložiť pre úsporu miesta- s integrovanými gumovými podložkami- vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie- nízka hmotnosť- ľahko čistiteľné povrchy- rám z oceľových rúrok s práškovým nástrekom
Farba:biela / čierna
Materiál:kov / plast
Rozmery stola:šírka: 183 cmhĺbka: 76 cmvýška: 74 cm
rozmery zloženého stola (D/Š/V): 91,5 x 76 x 9 cm
Rozmery lavice:šírka: 183 cmhĺbka: 28 cmvýška: 44 cm
rozmery zloženej lavice (D/Š/V): 91,5 x 28 x 10 cm
Obsah balenia:- 1x stôl- 2x lavica
Hmotnosť:stôl 12 kg / lavica 10 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 28 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 20000.000g |