SIGNAL Trix Velvet jedálenská stolička kari
69.70 €
Do obchodu
Jedálenská stolička TRIX VELVET sa stane krásnym a nenahraditeľným prvkom Vašej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46x46x88 cm, výška sedu je 47 cm. Má... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička TRIX VELVET sa stane krásnym a nenahraditeľným prvkom Vašej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46x46x88 cm, výška sedu je 47 cm. Má kovovú konštrukciu a čalúni ju látka v kari farbe (Bluvel 68). Nielen že je unikátnym dizajnovým kúskom, navyše plní veľmi dôležitú úlohu,…
Parametre
| VÝŠKA | 88 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Trix Velvet |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | kari |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Bluvel 68 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | kari |
| MATERIÁL | látka / kov |