Signal Písací stolík B-219
103.00 €
Do obchodu
Písací stolík B-219 Moderný písací stolík B-219 je jednoduchý bez políc či zásuvky. Stôl B-219 môže byť využitý aj ako herný čo ponúka niekoľko... Celý popis
Popis
Písací stolík B-219
Moderný písací stolík B-219 je jednoduchý bez políc či zásuvky. Stôl B-219 môže byť využitý aj ako herný čo ponúka niekoľko možností. Stôl B-219 si nájde miesto v každej kancelárii či detskej izbe. Písací stôl je dodávaný v demonte.
Materiál: laminát, kov
Rozmery (ŠxVxH) 120 x 120 x 76 cm
Farebné prevedenie: čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 76 cm |
| Materiál | Kov |
| Typ | Rohové |
| Zásuvka | Nie |
| Výsuvná doska | Nie |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |