SIGNAL Kris Buk jedálenská stolička morská / buk
41.00 €
Do obchodu
Nevšedná a štýlová jedálenská stolička KRIS BUK vnesie do každého interiéru nový život. Svojimi krásnymi tvarmi a farebným prevedením polahodí každému oku a... Celý popis
Popis
Nevšedná a štýlová jedálenská stolička KRIS BUK vnesie do každého interiéru nový život. Svojimi krásnymi tvarmi a farebným prevedením polahodí každému oku a spríjemní každé stolovanie. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 49x43x83, výška sedu je 45 cm. Materiály ekokoža, plast polypropylén (PP) či masívne…
Parametre
| VÝŠKA | 83 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kris Buk |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | morská / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | morská / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |