SIGNAL H-441 jedálenská stolička béžová / chróm
56.00 €
Do obchodu
Moderná jedálenská stolička H-441 spraví z Vášho domova skutočný dizajnový palác. Svojimi krásnymi tvarmi a prešívaným operadlom polahodí každému oku a... Celý popis
Popis
Moderná jedálenská stolička H-441 spraví z Vášho domova skutočný dizajnový palác. Svojimi krásnymi tvarmi a prešívaným operadlom polahodí každému oku a spríjemní každé stolovanie. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 41x42x102, výška sedu je 46 cm. Čalúni ju látka v nežnej farbe béžová tap.98, stojí na kovových…
Parametre
| VÝŠKA | 102 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-441 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | 98 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |