SIGNAL H-261 jedálenská stolička biela
57.40 €
Do obchodu
Čalúnená stolička H-261 je veľmi elegantná a moderná stolička s predĺženým bielym operadlom pre pohodlné sedenie. Poťah vyrobený z eko-kože dopĺňa kovová... Celý popis
Popis
Čalúnená stolička H-261 je veľmi elegantná a moderná stolička s predĺženým bielym operadlom pre pohodlné sedenie. Poťah vyrobený z eko-kože dopĺňa kovová konštrukcia v chrómovom prevedení. Stolička je vhodná do jedální, kancelárií či zasadacích miestností. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je 38 cm.
Parametre
| HĹBKA | 38 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-261 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| POŤAH (SLOVNE) | ekokoža |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| POŤAH | ekokoža |