SIGNAL Brando jedálenská stolička sivá / dub
82.00 €
Do obchodu
Klasická jedálenská stolička BRANDO zaujme svojím prevedením. Hodí sa ako do modernej, tak do klasickej kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHXV): 45x40x76 cm.... Celý popis
Popis
Klasická jedálenská stolička BRANDO zaujme svojím prevedením. Hodí sa ako do modernej, tak do klasickej kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHXV): 45x40x76 cm. Výška sedu je 45 cm. Zaujímavým prevedením a nevšedným dizajnom zaujme každého návštevníka. Je moderná a štýlová. Konštrukcia stoličky je…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Brando |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / dub |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | 130 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / dub |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |