Servírovací vozík SANDRO Tempo Kondela
119.50 €
Do obchodu
Servírovací vozík SANDRO má nielen úžitkovú, ale aj estetickú hodnotu. Konštrukciu tvorí kov čiernej farby a police sú vyrobené z DTD - fóliovanej dosky v... Celý popis
Popis
Servírovací vozík SANDRO má nielen úžitkovú, ale aj estetickú hodnotu.
Konštrukciu tvorí kov čiernej farby a police sú vyrobené z DTD - fóliovanej dosky v prevedení dub smoke.
Obsahuje tri police, z ktorých vrchná má vyvýšená čela.
Zo spodnej strany strednej police je zabudovaný držiak pohárov. Spodná polica má vysoký kovový rám v ozdobnom prevedení.
Vozík ponúka aj držiak na utierku, ktorý vám poslúži aj pri presúvaní vozíka. Pohyblivosť a ľahkú manipuláciu majú na starosti kolieska, dve z nich sú brzdené.
Farba:dub smoke / čierna
Materiál:DTD fóliovaná / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 45,7 cmvýška: 88 cm
Nosnosť:40 kg
Hmotnosť:20,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,6 kg |
| POČET POLÍC | 3 |
| KOLIESKA | Plastová |
| HĹBKA | 45,7 cm |
| DEKOR | Dub smoke |
| Hmotnosť | 20600.000g |