Servírovací vozík MYRIS Tempo Kondela
24.20 €
Do obchodu
Prizvite si do vašej domácnosti naozajstného šikovného pomocníka, s ktorým bude servírovanie, ale aj následné upratovanie hračka. Servírovací vozík MYRIS je... Celý popis
Popis
Prizvite si do vašej domácnosti naozajstného šikovného pomocníka, s ktorým bude servírovanie, ale aj následné upratovanie hračka. Servírovací vozík MYRIS je vyrobený je z kovu v elegantnom čiernom prevedení. Jednoducho sa začlení do každej miestnosti a stále bude po ruke.Obrovským plusom sú jeho kolieska, ktoré ho robia plne pojazdným. Dve kolieska sa dajú zabrzdiť. Vozík MYRIS vám poslúži nielen v kuchyni a jedálni, využiť ho môžete aj v spálni, kúpeľni, v detskej izbe či v ktorejkoľvek inej miestnosti.Farba:čiernaMateriál:kov / plastRozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 27 cmvýška: 84 cmNosnosť:35 kgHmotnosť:4,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| HMOTNOSŤ | 4,2 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| POČET POLÍC | 4 |
| HĹBKA | 27 cm |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 4200.000g |