Servírovací vozík DILIA Tempo Kondela Sivá
151.90 €
Do obchodu
Servírovací vozík DILIA je úžasný doplnok, ktorý pomôže vždy, keď ho budete potrebovať. Je šikovný, moderný a hlavne praktický. Na konštrukciu bola použitá... Celý popis
Popis
Servírovací vozík DILIA je úžasný doplnok, ktorý pomôže vždy, keď ho budete potrebovať. Je šikovný, moderný a hlavne praktický.
Na konštrukciu bola použitá kvalitná MDF v dvoch farebných prevedení šedá alebo biela a vrchná doska je z masívneho borovicového dreva v prírodnom prevedení.
Ponúka úložný priestor v podobe dvoch zásuviek s úchytmi pre ľahšie otváranie, regál uprostred je rozdelený na okienka, do ktorých môžete poskladať fľaše toho najlepšieho a najchutnejšieho vína.
Po stranách je otvorený úložný priestor rozdelený policou. Určite oceníte aj držiak na poháre.
Z bočnej strany vozík disponuje vešiakom na utierku.
DILIA je plne pojazdná vďaka štyrom kolieskam. Dve kolieska sú s brzdami, stolík bude teda pevne a stabilne stáť, kdekoľvek ho odstavíte. P
Farba:biela / prírodnásivá / prírodný
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 85 cm
Nosnosť:40 kg
Hmotnosť:32,5 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| KOLIESKA | Plastová |
| POČET POLÍC | 16 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 32500.000g |