Servírovací vozík CAYMAN Tempo Kondela
77.50 €
Do obchodu
S pojazdným servírovacím vozíkom CAYMAN nehrozí žiadne odbiehanie od návštevy. Ponúka priestor na odkladanie veci v podobe troch kovových košíkov, dvoch... Celý popis
Popis
S pojazdným servírovacím vozíkom CAYMAN nehrozí žiadne odbiehanie od návštevy. Ponúka priestor na odkladanie veci v podobe troch kovových košíkov, dvoch šuplíkov, dvoch poličiek na fľaše a jednu otvorenú policu. Tri kovové košíky ľahko vysuniete a vyberiete.Vrchná doska tohto šikovného pomocníka je vyrobená z keramiky. Telo tvorí masív v prírodnom prevedení.Užite si čas strávený s návštevou a starosti nechajte na stolík CAYMAN.Farba:biela / prírodnáMateriál:keramika / masív / plastové kolieskaRozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 37 cmvýška: 75 cmHmotnosť:9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Keramika |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| DEKOR | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 37 cm |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| TYP STOLA | Servírovací |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 9000.000g |