Servírovací vozík ARVADA Tempo Kondela
55.60 €
Do obchodu
Servírovací vozík ARVADA zaistí, aby ste viac nemuseli odbiehať od vašej návštevy. Vďaka trom policiam a kolieskam, bude preprava jedla a nápojov rýchla a... Celý popis
Popis
Servírovací vozík ARVADA zaistí, aby ste viac nemuseli odbiehať od vašej návštevy. Vďaka trom policiam a kolieskam, bude preprava jedla a nápojov rýchla a jednoduchá.Konštrukcia stolíka je z čiernej ocele, police sú v prevedení prírodný bambus. Aby sa zachovala prírodná farba bambusu, povrch bol ošetrený zdravotne nezávadným lakom. Dve kolieska sú s brzdami, stolík bude teda pevne a stabilne stáť, kdekoľvek ho odstavíte.Doprajte si pomocníka, ktorý vám bude verne slúžiť dlhé roky, a ktorého si zamilujete od prvého použitia.Farba:prírodná / čiernaMateriál:lakovaný bambus / oceľRozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 28 cmvýška: 70 cmNosnosť:5 kg na policuHmotnosť:5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Bambus |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| POČET POLÍC | 3 |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 5000.000g |