Servírovací stolík VESNA Tempo Kondela
106.20 €
Do obchodu
Servírovací stolík VESNA má hornú a dolnú plát z čierneho skla kombinovaný s kovom - chrómom.Má štyri pochrómované kolieska a v dolnej časti stojan na... Celý popis
Popis
Servírovací stolík VESNA má hornú a dolnú plát z čierneho skla kombinovaný s kovom - chrómom.Má štyri pochrómované kolieska a v dolnej časti stojan na fľaše.Farba:čierna / striebornáMateriál:sklo / chrómRozmery:šírka: 50 cmvýška: 72 cmhĺbka: 45 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Servírovací |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| Hmotnosť | 7000.000g |