Servírovací stolík ROJAPLAST
58.60 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach je vyrobený z lakovaného borovicového dreva.Vďaka svojmu dizajnu bude skvelým pomocníkom pri servírovaní jedla a nápojov.FSC... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach je vyrobený z lakovaného borovicového dreva.Vďaka svojmu dizajnu bude skvelým pomocníkom pri servírovaní jedla a nápojov.FSC certifikácia znamená, že drevo pochádza z šetrne obhospodarovaných lesov.Farba:hnedá - lakovanáMateriál:borovicaRozmery:Šírka: 80 cmHĺbka: 60 cmVýška: 100 cmNosnosť:50 kgHmotnosť:11 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
|---|---|
| DEKOR | Borovica |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ROZMER BALENIA | 100 x 62 x 18 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |