Servírovací stolík PONTO Tempo Kondela Čierna
40.10 €
Do obchodu
Servírovací vozík PONTO privezie, odvezie, podrží všetko, čo budete potrebovať mať po ruke. Svoje uplatnenie nájde v obývacej izbe, kuchyni, jedálni či na... Celý popis
Popis
Servírovací vozík PONTO privezie, odvezie, podrží všetko, čo budete potrebovať mať po ruke. Svoje uplatnenie nájde v obývacej izbe, kuchyni, jedálni či na terase.Jeho všestrannosť z neho robí multifunkčného pomocníka. Hrdo sa pýši drevenou konštrukciou v prírodnom prevedení.Jeho súčasťou sú dve plastové police v bielom alebo čiernom prevedení.Plastové kolieska sa starajú o jednoduchú a rýchlu manipuláciu.Farba:biela / prírodnáčierna / prírodnáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:plast / drevoRozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 35 cmvýška: 55 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Servírovací |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| KOLIESKA | Plastová |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 4000.000g |