Servírovací stolík PASSAT Tempo Kondela
165.90 €
Do obchodu
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach PASSAT si obľúbite. Prináša množstvo skvelých vymožeností ako napríklad: sklápaciu pracovnú dosku, 2... Celý popis
Popis
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach PASSAT si obľúbite. Prináša množstvo skvelých vymožeností ako napríklad: sklápaciu pracovnú dosku, 2 šuplíky, 2 drevené boxy a priestor na ukladanie fliaš.Je vyrobený z MDF s PVC fóliou a masívneho borovicového dreva. Zladený a kombinovaný je farbami prírodného dreva a bielej.Sklápacia pracovná doska poslúži k príprave a servírovanie dobrôt. Keď dosku rozložíte, získate dostatok priestoru na prípravu i náročnejších jedál. Spodné drevené boxy ľahko vyberiete a môžete ich použiť aj samostatne.Madlo, ktoré je na boku vozíka, poslúži pri presune.Farba:biela / prírodnáMateriál:MDF s PVC fóliou / drevoRozmery:šírka: 70/110 cmhĺbka: 40 cmvýška: 86 cmHmotnosť:18 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | PVC |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| TYP STOLA | Servírovací |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 18000.000g |