Servírovací stolík LIMA Tempo Kondela
63.50 €
Do obchodu
Servírovací stolík LIMA má pevné kovové rúčky. Ľahkú manipuláciu zaisťujú štyri kolieska, dve sú s brzdami.Stolík má dostatok odkladacieho priestoru. Spodná... Celý popis
Popis
Servírovací stolík LIMA má pevné kovové rúčky. Ľahkú manipuláciu zaisťujú štyri kolieska, dve sú s brzdami.Stolík má dostatok odkladacieho priestoru. Spodná odkladacia plocha je so systémom na fľaše s nápojmi.Stolík je v modernom prevedení z kvalitnej MDF v odtieni buk a z kovu v striebornom odtieni.Farba:buk / striebornáMateriál:MDF / kovRozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 38 cmvýška: 84 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| DEKOR | Buk |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Servírovací |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| ŠTÝL | Praktický |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET POLÍC | 3 |
| Hmotnosť | 8500.000g |