Servírovací stolík Dekorhome
206.80 €
Do obchodu
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach si obľúbite. Okrem svojej veľkorysej pracovnej plochy ponúka tento vozík priestorné úložné možnosti v... Celý popis
Popis
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach si obľúbite.
Okrem svojej veľkorysej pracovnej plochy ponúka tento vozík priestorné úložné možnosti v podobe jednej zásuvky, troch políc a uzatvárateľnú priehradku s dvierkami. Jedna polica je výsuvná a poslúži tak aj ako samostatná tácka.
Vozík je vyrobený z bambusu a pracovná doska z nerezu.
Farba:hnedá / strieborná
Materiál:bambus / nerezová oceľ
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 37 cmvýška: 89 cm
rozmery tácky: 60 x 31 x 6 cmpracovná plocha: 70 x 36 x 2 cm
Hmotnosť:15 kg
Nosnosť:3 - 5 kg na polici
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Bambus |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 37 cm |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| TYP STOLA | Servírovací |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 15000.000g |