Servírovací stolík Dekorhome
194.40 €
Do obchodu
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach si obľúbite. Okrem svojej veľkorysej pracovnej plochy ponúka vozík priestorné úložné možnosti v podobe... Celý popis
Popis
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach si obľúbite. Okrem svojej veľkorysej pracovnej plochy ponúka vozík priestorné úložné možnosti v podobe dvoch zásuviek a štyroch priehradok, z toho dve schované za dvierkami.
Spodok a zadná časť je z MDF dosky, rám je z bambusu a na pracovnej ploche je sklenená doska. Celok je doplnený o plastové kolieska.
Madlo, ktoré je na boku vozíka, poslúži pri presune.
Farba:biela / prírodná
Materiál:MDF / bambus / sklo / plast
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 36 cmvýška: 85 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Bambus |
| DEKOR | Bambus |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| TYP STOLA | Servírovací |
| HĹBKA | 36 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 16000.000g |