Šatníková skriňa VILGO 13 Tempo Kondela
716.80 €
Do obchodu
Obývacia izba, ktorá reprezentuje váš štýl av neposlednom rade je centrom odpočinku a zábavy. Obývací sektorový systém VILGO bude pre vás lákavou voľbou.... Celý popis
Popis
Obývacia izba, ktorá reprezentuje váš štýl av neposlednom rade je centrom odpočinku a zábavy. Obývací sektorový systém VILGO bude pre vás lákavou voľbou. Vyrobený je z DTD laminované, dvierka sú z MDF a samozrejmosťou sú ABS hrany. Obývacia izba je oblečená do nikdy nestarnúcej bielej farby s kombináciou dub wotan. Nadčasovosť a eleganciu jej dodáva biely lesk, ktorý sa nachádza na dvierkach.
Sektorový systém pozostáva z rôznych druhov nábytku, preto je len na vás, či dáte prednosť zariadeniu menšej alebo väčšej obývacej izbe. VILGO dá nový šmrnc nielen vašej obývačke. Pokojne ho môžete umiestniť aj do spálne, študentskej izby alebo jedálne.
Skriňa VILGO 5D so zrkadlom je kúsok, ktorý vašu izbu rozžiari a dodá jej pocit čistoty a poriadku. Luxusná, priestranná a vyrobená z kvalitných materiálov. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky v kombinácii HG biela a dub wotan. Ponúka naozaj veľa miesta na uloženie vašich vecí. Skriňa je vo vnútri rozdelená na štyri časti, z ktorých jedna časť je vešiaková a ostatné tri sú policové. Veľkou dominantou a pýchou skrine je zrkadlo.
Farba:biela vysoký lesk / dub wotan
Materiál:DTD / MDF / ABS
Rozmery:šírka: 106 cmhĺbka: 150,8 cmvýška: 202 cm
výška nožičiek: 5 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnosť:140 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠÍRKA | 151 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 56 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| Hmotnosť | 140000.000g |