Šatníková skriňa Twister 2 Farba: Slivka valis
Šatníková skriňa TWISTER 2 | slivka walis Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine ... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TWISTER 2 | slivka walis
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestornosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca.
Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľká moderná šatníková skriňa je s posuvnými dverami, ktoré sa pohybujú na hliníkových koľajničkách. Poskytuje obrovský priestor na zavesenie šatstva a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností.
Materiál: laminát / ABS hrany / zrkadlo
Rozmer v/š/h : 211/225/63 cm
Farebné prevedenia: sliwa walis
UPOZORNENIE: Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Slivka valis |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 225 cm |
| Šírka | 211 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |