Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D Tempo Kondela Sivá
467.80 €
Do obchodu
Sektorový nábytok MONTANA je vhodný na zariadenie kancelárií, jedální, obývacích izieb a spální. MONTANA S3D je trojdverová šatníková skriňa. Pravá a ľavá... Celý popis
Popis
Sektorový nábytok MONTANA je vhodný na zariadenie kancelárií, jedální, obývacích izieb a spální.
MONTANA S3D je trojdverová šatníková skriňa. Pravá a ľavá časť je vešiaková sa šatníková tyčí a jednou policou, stredná časť je policová so štyrmi policami. Moderný dizajn skrine bez úchytiek.
Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth sivý.
Farba:dub lefkas tmavýdub lefkas tmavý / smooth sivý
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:šírka: 166 cmhĺbka: 53 cmvýška: 197 cm
Hmotnosť:122 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| DEKOR | Dub lefkas |
| DEKOR | Dub lefkas tmavý |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 166 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 197 cm |
| HMOTNOSŤ | 122 kg |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 122000.000g |