Šatníková skriňa SWING S-1 Halmar
344.40 €
Do obchodu
OBÝVACÍ SESTAVA SWING Kolekcia nábytku SWING nie sú len obyčajné kúsky nábytku do bytu, sú to skutočné umelecké diela, ktoré dodajú vašej obývačke či spálni... Celý popis
Popis
OBÝVACÍ SESTAVA SWING
Kolekcia nábytku SWING nie sú len obyčajné kúsky nábytku do bytu, sú to skutočné umelecké diela, ktoré dodajú vašej obývačke či spálni jedinečný charakter a eleganciu. Kolekcia sa skladá z rôznych prvkov, od šatníkovej skrine po vitrínu, od konferenčného stolíka cez nízku a vysokú komodu až po TV skrinku. Ide o komplexné riešenie do každej miestnosti zaisťujúce nielen praktickosť, ale aj estetický zážitok.
KVALITNÉ A STABILNÉ
Komponenty zo série SWING sú vyrobené z kvalitnej laminovanej nábytkovej dosky, čo zaručuje ich odolnosť a pevnosť po mnoho rokov. Matná čierna farba v kombinácii s orechovými korpusmi a dvierkami vytvára harmonickú kompozíciu a dodáva miestnosti moderný a štýlový charakter. Čierne oceľové nohy dodávajú sérii SWING ľahkosť a sofistikovaný vzhľad.
ORIGINÁLNY DIZAJN
Čelá dvierok s orechovou povrchovou úpravou s 3D štruktúrou dodávajú všetkým komponentom jedinečný a originálny vzhľad, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti.
KOMODA KM-2
Kombináciu klasickej elegancie s moderným industirálnym dizajnom predstavuje aj komoda KM-2, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou série SWING. Ponúka úložný priestor v podobe dvoch skriniek vo vnútri s policou a vešiakovou tyčou.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:orech / čierna
Materiál:laminovaná DTD / fóliovaná MDF / oceľ
Rozmery:šírka: 102 cmhĺbka: 55 cmvýška: 179 cm
Nosnosť:veľká polica: 7 kgmalá polica: 5 kg
Hmotnosť:71,4 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 7 kg |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| HĹBKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 71,4 kg |
| POČET POLÍC | 2 |
| VÝŠKA | 179 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| Hmotnosť | 71400.000g |