Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140 Tempo Kondela Biela
500.20 €
Do obchodu
Multifunkčná a praktická šatníková skriňa s posuvnými dverami ROMUALDA 140 so zrkadlom v prevedení biela, dub Lefkas a čierna alebo sivá / čierna interiér... Celý popis
Popis
Multifunkčná a praktická šatníková skriňa s posuvnými dverami ROMUALDA 140 so zrkadlom v prevedení biela, dub Lefkas a čierna alebo sivá / čierna interiér zaručene oživí.
Vnútorný dizajn skrine predstavujú dve vešiakové tyče, tri šuplíky a police.
Skriňa šikovne vyplní priestor aj v chodbe či hale, pričom ešte svojim dizajnom priestor opticky zväčší.
Farba:dub lefkas / čierna / zrkadlobiela / zrkadlosivá / čierna / zrkadlo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 65 cmvýška: 216 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:147 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| DEKOR | Dub lefkas |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 3 |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 216 cm |
| DVERE | Posuvné |
| DVERE | Dvojdielne |
| HMOTNOSŤ | 191,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 147000.000g |