Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW Tempo Kondela Dub sonoma
445.10 €
Do obchodu
Skriňa s posuvnými dverami Low je moderná vešiaková skriňa, ktorá sa hodí do každého priestoru. Oceníte ju hlavne v malej izbe, pretože dvere skrine sú... Celý popis
Popis
Skriňa s posuvnými dverami Low je moderná vešiaková skriňa, ktorá sa hodí do každého priestoru. Oceníte ju hlavne v malej izbe, pretože dvere skrine sú posuvné a pri otváraní nezasahujú do priestoru. Skriňa s posuvnými dverami Low opticky zväčší Vašu izbu.
V jednej časti sú police, ktoré poskytujú veľa priestoru pre vaše oblečenie. Druhú stranu tvorí vešiaková tyč. Skriňa je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 1,6 cm. Bonusom je krásne veľké zrkadlo, ktoré dodáva skrini nádych luxusu.
Farba:dub sonomabiela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / lišty MDF / ABS hrany / zrkadlo
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 61 cmvýška: 215 cm
Hmotnosť:147 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HMOTNOSŤ | 147 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| VÝŠKA | 215 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Posuvné |
| DVERE | Dvojdielne |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 147000.000g |