Šatníková skriňa s posuvnými dverami 233 MULTI 36 Tempo Kondela
760.70 €
Do obchodu
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálna do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene. Skriňa MULTI 36 s dvoma... Celý popis
Popis
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálna do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene.
Skriňa MULTI 36 s dvoma posuvnými dverami oceníte predovšetkým v malej miestnosti. Dvere pri otváraní nezasahujú do priestoru. Kovové pojazdy sú na ložiskových kolieskach (systém FOCUS).
Svoje oblečenie uložte do políc po bokoch skrine, uprostred skrine nájdete dve časti s vešiakovými tyčami a policami.
Skriňa je vyrobená z kvalitnej DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub sonoma.
Dvere sú obohatené o zrkadlá, ktoré opticky zväčšujú miestnosť.
Za kvalitu hovoria aj ABS hrany, ktoré sú odolnejšie voči poškodeniu pri každodennom používaní.
Skrine MULTI ponúkame vo viacerých veľkostiach.
Farba:dub sonoma
Materiál:DTD laminovaná / zrkadlo / ABS hrany
Rozmery:šírka: 233 cmhĺbka: 61 cmvýška: 218 cmhrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:283 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub sonoma |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| VÝŠKA | 218 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| DVERE | Posuvné |
| POČET POLÍC | 12 |
| ŠÍRKA | 233 cm |
| HMOTNOSŤ | 283 kg |
| Hmotnosť | 283000.000g |