Šatníková skriňa PRESCCO III Eltap Áno
900.40 €
Do obchodu
Skriňa s posuvnými dverami PRESCCO so zrkadlom alebo bez, je praktickým a elegantným riešením pre každý domov. Rozmery sú ideálne pre stredne veľké až veľké... Celý popis
Popis
Skriňa s posuvnými dverami PRESCCO so zrkadlom alebo bez, je praktickým a elegantným riešením pre každý domov. Rozmery sú ideálne pre stredne veľké až veľké miestnosti.
Jej jednoduchý, ale sofistikovaný dizajn, spolu s funkčnosťou a kvalitou, robí túto skriňu ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýl a praktickosť v jednom. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobú odolnosť a stabilitu.
Posuvné dvere skrine šetria miesto v miestnosti a zároveň umožňujú ľahký prístup k obsahu skrine. Dvere sú zdobené dekoratívnymi lištami, ktoré dodávajú dojem luxusu a exkluzivity.
ABS hrany na hranách chránia nielen pred poškodením, ale tiež poskytujú estetické zakončenie.
Farba:
čierna
čierna / zrkadlo (strieborná)
Zrkadlo:anonie
Výber zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF laminovaná / kov / sklo
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 220 cm
Hmotnosť:
150 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 150 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 6 |
| VÝŠKA | 220 cm |
| DVERE | Posuvné |
| ZRKADLO | Áno |
| Hmotnosť | 150000.000g |